Меню
Бронювання

Оновлені Правила проживання

Оновлені Правила проживання
Оновлені правила проживання в Готелі Marion SPA Hotel Буковель

Правила готелю

Шановні гості, бронюючи номери в Marion SPA Hotel Буковель, ви декларуєте вашу згоду з “Правилами готелю” та гарантуєте дотримання цих правил вами і тими особами, які прибули до нашого готелю разом із вами. Будь ласка, уважно ознайомтеся з “Правилами”, а в разі виникнення питань зателефонуйте до нас: ми обов`язково надамо всі відповіді та пояснення. Правила не дискутуються та не обговорюються, не можуть бути предметом торгів, вони однакові для всіх та завжди. Дякуємо за розуміння!

1. Гість робить передплату за проживання згідно виставленого рахунку або через систему електронних інтернет-платежів в розмірі 15-20% від суми, зазначеної в рахунку або визначеною модулем автоматичного бронювання на сайті, за реквізитами одержувача оплати, протягом 1-х робочих днів. З моменту отримання оплати комплексом бронь вважається гарантованою і ви, наші гості, можете бути спокійні та впевнені в своєму відпочинку. В разі ненадходження коштів за бронювання в визначений для оплати термін (1 дні) ваш номер може бути переброньований для іншого гостя. Увага! Номери в системі бронюються одночасно для всіх, але пріоритет для отримання номеру має гість, який першим зробив попереднє бронювання.

2. Оплату за інші послуги (окрім проживання) гість може внести при поселенні на рецепції комплексу, або іншим зручним для нього способом (на підставі виставленого рахунку) до моменту поселення. Це можуть бути послуги харчування, оздоровлення, тощо. Якщо бронювання здійснюється за певним комплексним тарифом чи пакетом (SPO), кошти за всі послуги, які складають тариф чи пакет, мають бути внесені у вигляді попередньої оплати, для гарантування надання цих послуг гостю.

3. Комплекс веде самостійну економічну діяльність, виходячи з внутрішньої політики та розуміння ефективного використання власних ресурсів, тому бронювання номерів проводиться виключно за категоріями розміщення. 

4. При поселенні кожен гість має пред’явити паспорт громадянина України (для громадян України) або національний паспорт (для громадян інших країн), а також свідоцтва про народження дітей (якщо з ним знаходяться діти) – кожної дитини віком до 16 років (згідно пункту 1 статті 4 «Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг», Наказ Державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 р). В деяких випадках замінником паспорту можуть бути водійські права. У разі відсутності даних документів комплекс має право відмовити гостю в поселенні.

5. Гість має право отримати всі оплачені ним послуги і процедури, що надаються комплексом згідно актуальних тарифів, прейскурантів, спеціальних та інших пропозицій.

6. Головним джерелом інформації про послуги та їх вартість є  офіційні сайти https://hotel-marion.com.ua/ та https://marion-spa.com.ua/

7. Прохання гостей, що стосуються надання послуг, що не передбачені діючими тарифами і прейскурантами, а також вимоги, що виходять за рамки повноважень персоналу, норм моралі чи здорового глузду, виконані не будуть.

8. Тарифікація – по ночах, час поселення (check-in) – 14.00, час виселення (розрахунковий час, check-out) – 12.00.

9. Вартість раннього поселення або пізнього виїзду за базовим тарифом “Marion SPA Hotel Буковель” (лише проживання) є фіксованою і складає 50% вартості першої або останньої доби. Але при наявності такої можливості

10. Якщо гість не встигає, запізнюється або відмовляється від харчування (сніданки), гроші йому не повертаються.

11. Проживання дітей до 6-ти повних років без надання додаткового місця є безкоштовним (наявність свідоцтва про народження є обов`язковою). Діти віком від 6-ти до 14-ти повних років мають розміщуватися на додаткових місцях (вартість – повна вартості додаткового місця).

12. Процедура раннього поселення та пізнього виїзду в готелі передбачена за тарифом “Marion SPA Hotel Буковель” (проживання). Додаткові послуги, наприклад, харчування, гість може сплатити окремо за такої необхідності.

13. У випадку, якщо гість виїжджає з комплексу раніше завершення терміну оплаченого перебування з незалежних від комплексу причин, що не пов`язані з якістю надання послуг, кошти йому не повертаються. Виключенням може бути наявність поважної причини та раптових обставин особистого характеру (нещасний випадок, термінова шпиталізація, раптова хвороба чи смерть близьких, інші форс-мажорні особисті обставини). В таких випадках кошти за невикористані ночі та послуги можуть бути повернуті, за вирахуванням вартості однієї доби проживання (та харчування) за тарифом бронювання гостя. Це не є обов`язком готелю, але лише проявом співчуття, розуміння та поваги до загальнолюдських цінностей. Ми просимо наших гостей відповідально ставитися до організації свого відпочинку та будувати стосунки з готелем на паритетних, партнерських засадах, взаємній повазі та розумінні.

При бронюванні номеру безпосередньо перед заселенням до готелю (1 доба та менше), гість повинен здійснити повну оплату на стійці рецепції під час реєстрації. Якщо в процесі проживання, гість зменшує період перебування в готелі, оплачена сума не повертається. В особливих випадках (рішення приймає адміністрація готелю) залишкова оплата може бути розміщена на депозиті готелю із гарантією його використання протягом календарного року.

14. У разі необхідності повернення грошових коштів гостю, який проживає в готелі «Marion SPA Hotel Буковель», комплекс пропонує наступні можливості: депозит на наступний приїзд, або повернення у той самий спосіб, яким була зроблена оплата. У кожному разі гість оформлює заяву на повернення коштів у встановленій формі (заява оформлюється на рецепції готелю). Гість, який ще не заїхав, але сплатив за проживання, має надіслати письмову заяву (в будь-який спосіб), що буде підставою для повернення коштів.

15. У разі анулювання вже здійсненого бронювання, відмови гостя від заїзду (з якихось причин), повернення коштів здійснюється на підставі письмової заяви гостя та копії (скан-копії) паспорта, відповідно до типу придбаного готельного продукту (звичайне бронювання, раннє пронювання, спеціальна пропозиція і т.ін.) на наступних умовах:
Раннє бронювання: скасування до 30 діб – 100% передплати, від 29 до 14 діб – 50%, менше 14 діб – кошти не повертаються;
Спеціальні пропозиції: до 14 діб – 100%, від 14 до 7 діб – 50%, менше – кошти не повертаються;
Регулярне бронювання: до 7 діб – 100%, від 7 до 3 діб – 50%, менше 3 діб – кошти не повертаються;
“Гарячі” номери: за цим типом бронювання кошти не повертаються.

За згоди гостя кошти передоплати можуть бути зараховані на депозит і використані гостем в якості оплати наступного бронювання.

16. Компенсація збитків, заподіяних гостем, проводиться за рахунок гостя з розрахунку подвійної ринкової вартості майна (вартості його заміни), що стало непридатним, або втратило вартість, або зниклого з вини гостя або відпочиваючих, що проживали в номері разом з ним. Компенсація здійснюється на підставі акту про пошкодження (зникнення) матеріальних цінностей, що складається в присутності гостя посадовими особами комплексу. Інформацію про вартість матеріальних цінностей надає бухгалтер комплексу.

17. Гість в період перебування в готелі «Marion SPA Hotel Буковель» несе повну відповідальність за себе, осіб, які прибули разом з ним, а також дітей, і зобов’язується дотримуватися норм людського співмешкання і правил перебування на курорті, слідувати проханням та рекомендаціям співробітників готелю, шанобливо ставитися до персоналу комплексу, не шкодити іміджу і репутації комплексу словами чи діями. У разі невиконання даних Правил або відмови гостя від своїх зобов’язань комплекс має право внести гостя (гостей) в особливий список неблагонадійних клієнтів або виселити гостя раніше закінчення терміну його перебування без повернення грошових коштів.

18. Гості несуть повну відповідальність за дітей будь-якого віку, які приїхали з ними, протягом усього періоду перебування – від поселення до виїзду, у тому числі і під час знаходження дітей в дитячому клубі, на дитячих майданчиках та інших розважальних атракціях. Важливо: присутність аніматора не є підставою для зняття відповідальності за дитину з батьків. Аніматор ліше виконує роботу та надає послуги із розважання та проведення часу.

19. Самостійне перебування дітей в будь-якій локації без контролю і присутності батьків, або родичів, або аніматора комплексу – заборонено.

20. Також категорично забороняється залишати дітей без нагляду у власному номері.

21. До 08-00 і після 22-00, а також в період з 14-00 до 16-00 в комплексі і на його території заборонені дії та заходи, що заважають повноцінному відпочинку гостей, дорослих і дітей, такі як: прослуховування або виконання музики і пісень на підвищеній гучності, гучне спілкування, використання салютних установок та інший шум.

22. Гості готелю «Marion SPA Hotel Буковель» не можуть приводити і приймати у себе в номері сторонніх людей, які не проживають і не є зареєстрованими як гості комплексу. Присутність в будівлі і приміщеннях «Marion SPA Hotel Буковель» – в номерах та на житлових поверхах) людей, які не є гостями комплексу (які не проживають і не зареєстровані), суворо заборонена. Гості готелю можуть зустрічатися із своїми знайомими на рецепції готелю, або у залі ресторану, або на прилеглій до готелю території назовні. Порушення гостем цього правила може призвести до його виселення без повернення грошових коштів.

23. Виняток для людей, які не є гостями готелю «Marion SPA Hotel Буковель» – зона ресторану і бару, де можна перебувати з 08-00 до 23-00.

24. Працівники комплексу (керуючий, заступник керуючого, портьє-адміністратори, чергові, охорона і лінійний персонал) мають право контролю присутності сторонніх осіб на території, у будівлях та приміщеннях комплексу.

25. При виникненні будь-якої конфліктної ситуації з гостями комплексу або будь-якими якими сторонніми особами, що опинилися на його території, в будівлях і приміщеннях, будь-який співробітник має право і зобов’язаний звернутися до правоохоронних органів.

26. Розрахунки за будь-які послуги, що надаються в готелі «Marion SPA Hotel Буковель», в період перебування гостей у комплексі здійснюються ними виключно на рецепції комплексу. Окремі послуги харчування (бар, меню a-la-carte) можуть сплачуватись безпосередньо на касі ресторану.

27. Паління цигарок, сигар, трубок та кальянів в номерах і приміщеннях комплексу, включно із балконами, суворо заборонено. В разі порушення цього правила гість має сплатити послугу термінового генерального прибирання та хімчистки номеру в розмірі 5000 грн.

28. Паління заборонене також в залі ресторану та на відкритій терасі. Місце для паління облаштоване на круглому майданчику з правого боку фасаду готелю, з протилежної від дитячого майданчику сторони. Місце для паління спеціально позначене. У вигляді виключення паління може бути дозволене у гриль-альтанках за умови відсутності на дитячому майданчику дітей: просимо не зловживати такою можливістю.